-49%

JBL XTREME Bluetooth звучник - Син

Код на Производот: JBL XTREME Bluetooth звучник - Син

Достапност:Има на залиха

2,490 ден 1,290 ден 1,290

JBL Xtreme Bluetooth звучник е кој што дава кристално очистен звук без дисторзија со максимален волумен. Исто така е пренослив, компитабилен е со секаков вид на друг уред кој исто така подржува Блутот конекција.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Безжичен

- Водоотпорен

- Батерија 12000 mAH

- Батерија до 15 часа користење

-Јачина 20W

- Приклучок за микрофон

- Bluetooth

- Слот за TF Card

- Достапен во 4 бои

- Радио

- AUX слот