Комплет за дневна соба Black Luxe

Код на Производот: 8683742451969

Достапност:Има на залиха

24,690 ден 20,924 ден 20,924

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена