-31%

Кујнска Вага - До 5кг

Код на Производот: vaga

Достапност:Има на залиха

499 ден 349 ден 349
Дигитална кујнска вага до 5 килограми. Изработена од цврста пластика. Димензија: 16 x 23 cm