-31%

Кукла што танцува и пее - Ана од Frozen

Код на Производот: Кукла што танцува и пее - Ана од Frozen

Достапност:Нема на залиха

Воодушевете го вашето дете со својот омилен лик од цртаните филмови - Ана од Frozen.
Куклата Ана работи на батерии и ќе го забавува вашето дете пеејќи ја супер допадливата песна од филмот - Let it go, притоа додавајќи светечки ефекти и танцувајќи.

Димензии: 23х13 см
Погледнете го видеото за да видите како Ана танцува и пее