-51%

Leopar - Единечна постелнина

Код на Производот: 1202

Достапност:Има на залиха

999 ден 499 ден 499

Постелнина со животинска острина и деликатна суровост - токму тоа е постелнината Leopar! Таа ќе и подари на вашата спална соба несекојдневност и разноликост. Прекрасниот животински принт е обоен во нијанси на кафената боја. Сетот Leopar ви дава удобност и трајност со прекрасната спојка 65% памук и 35 % полиестер. Добивате целосен третман на нежно гушкање и дива деликатност со сетот Leopar!