Lexi 2 - Женски ранец

Код на Производот: 2678

Достапност:Има на залиха

599 ден 599

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Висина: 30cm
Должина: 30cm
Џебови: 2 внатрешни џеба (1 џеб со патент)

Нема потреба да се грижите дали ќе Ви собере се во малите чанти, бидејќи во секое време можете да ги замените со ова ранче кое може да го искомбинирате со различни бои и комбинааци.