Магични прамени - Hot Huez

Код на Производот: NT-16

Достапност:Има на залиха

499 ден 149 ден 149

Вашата природна боја на косата Ви стана досадна, а притоа несакате да користите фарба за коса која ја оштетува Вашата коса?

Ви ги претставуваме HOT HUEZ бојата за коса која со само едно повлекување на праменот ќе ја добиете посакуваната боја.

HOT HUEZ е нов и модерен систем со кој ќе можете да ја проебразите Вашата коса за секунда!

HOT HUEZ е брз и лесен за употреба, а кога ќе сакате да ја измиете бојата од косата на многу едноставен и лесен начин со обичен шампон за коса ќе ја отстраните.

Вашата коса ќе изгледа шик и модерно само за неколку секунди!

Сакате црвена, зелена, сина или виолетова боја на многу едноставен начин ќе ја добиете со HOT HUEZ боите за коса.

HOT HUEZ бојата за коса е одлична за брзо и безбедно менување на бојата на косата.

Боите се нетоксични и безбедни дури и за мали деца.

Комплетот содржи 4 бои:

-1  број сина боја

- 1 број зелена боја

-1 број виолетова боја

- 1 број розова боја