-26%

Масичка за во кревет

Код на Производот: masazavokrevet

Достапност:Има на залиха

799 ден 599 ден 599

Повеќенаменска масичка која може да ја користите како држач за лаптоп, послужавник за појадок, маса за пишување, штанд за книги / таблет за дома и во канцеларија, послужавник за грицки, па дури и работна маса во автомобил и многу повеќе - оваа маса е одлична и за релаксирање и за продуктивност.

За канцелариски професионалци, студенти и наставници - овозможува здраво држење на телото дома и во канцеларија. Дизајнот со кружен лак на работ може да го подобри вашето држење на телото.

Масичката се преклопува многу едноставно и може лесно да ја преместувате. Ја поттикнува вашата продуктивност да работите било каде. Оваа масичка е многу лесно, поедноставно и поекономично решение за постигнување поздрава работна состојба и поудобен начин на живот.

Со стабилна, цврста и издржлива рамка од алуминиум и дизајн што не се лизга од долниот дел, оваа масичка ќе стане новиот омилен додаток за вас и вашето семејство!

Нема потреба од никакво склопување, масичката е спремна за употреба.

Димензии: 60 х 39 х 26 см.