-24%

Машка кошула Greyfox Grey

Код на Производот: 04-GF-1

Достапност:Има на залиха

650 ден 499 ден 499

Достапни Опции

Еднобојна машка кошула 
Шифра: 04-GF
Модел: Slimfit
Боја: Сива
Големина: S,M,L,XL,2XL

Состав: 60% памук и 40% полиестер