-64%

Машка маица TS11419UO Сива

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

690 ден 250 ден 250

Достапни Опции

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).