-60%

Машка маица TS5837UOFW16 Бела

Код на Производот: Машка маица TS5837UOFW16 Бела 1

Достапност:Има на залиха

750 ден 300 ден 300

Достапни Опции

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)