-60%

Машка маица TS6451UOFW16 бела

Код на Производот: Машка маица TS6451UOFW16 бела1

Достапност:Нема на залиха

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).