-55%

Машки бермуди BE2722UW647 Тегет

Код на Производот: Машки бермуди BE2722UW647 Тегет 1

Достапност:Има на залиха

990 ден 450 ден 450
Машки берамуди од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).