-70%

Машки панталони 5C1513UOFW16 Кафеави

Код на Производот: Машки панталони 5C1513UOFW16 Кафеави 1

Достапност:Нема на залиха

1,990 ден 600 ден 600
Машки панталони од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).