MAX PULS Електричен тример за трева MP-GT28

Код на Производот: 9871010

Достапност:Има на залиха

1,890 ден 1,890
MAX PULS Електричен тример за трева MP-GT28
Моќност:500W
Вртежи:10000
Дијаметар на косење:320мм
Тежина:2.6кг