-49%

Мемори перница за врат

Код на Производот: Мемори перница за врат

Достапност:Нема на залиха

Изработена од супер квалитетна мемори пена обложена со неодоливо пријатен и мек материјал што ќе го олесни вашето патување.

Достапно во повеќе бои.