Мидер - California beauty

Код на Производот: Mider - Californian beauty-2

Достапност:Има на залиха

299 ден 299

Достапни Опции

Californian Beautyженски мидер

Дали имате вишок на килограми кои не ви дозволуваат да ги носите Вашите омилени тесни фармерки, хеланки, фустани... Но со California beauty мидерот повторно ќе можете да ги носите и никој нема да ја дознае Вашата тајна додека уживате во елеганцијата и тенката половина. 

California Beauty мидерот е револуционерен производ кој ќе ви помогне да имате совршена линија без диета. Дизајниран е да биде пријатен и потенок од било кога, не се познава под облека и овозможува вашата кожа да дише.

Толку е пријатен што ќе заборавите дека го носите, а нема да го забележат ниту луѓето во ваша близина. Изработен е од специјално дизајнирана ткаенина која ќе ви помогне да изгледате како да имате 5-10 килограми помалку во истиот момент кога ќе го облечете.  

Карактеристики:

✅ Тенок и удобен за носење
✅ Го прикрива целулитот
✅ Достапен во крем боја