-61%

Minnie Mouse - Детска играчка

Код на Производот: minniemouse

Достапност:Има на залиха

999 ден 399 ден 399

Подгответе се за заедничка авантура со Minie Mouse on hoverboard. Оваа супер играчка вози  ховерборд, a  притоа емитирајќи прекрасна музика и интересни светлосни ефекти. Minie Mouse on hoverboard ќе ги импресионира Вашите деца.

Оваа играчка има звучни и светлосни ефекти, се врти на сите страни. Кога ќе се допре до предмет, играчката ја менува насоката на движење. Играчката е интерена и забавна за деца од најмала возраст,  но исто така е интересна и за поголемите деца кои веќе почнале да возат. Згора на сè, доаѓа со интересна и забавна музика.

Играчката Minie Mouse on hoverboard работи на батерии и ќе го забавува Вашето дете пеејќи песни интересни за децата, а притоа возејќи го својот ховерборд, правејќи и светлечки ефекти. Благодарение на Bump ‘N Go технологијата, радиусот на движење секогаш ќе и биде пред Вас.

Користи АА батерии ( батериите не се вклучени во понудата)