-48%

Монтажен плакар - Flower Wardrobe (110x46x175)

Код на Производот: 28109-2A

Достапност:Нема на залиха

1,890 ден 999 ден 999

Монтажен плакар, кој ќе го склопите за само неколку минути. Плакарот може да го поставите каде сакате на било кое место, онаму каде Ви е потребно дополнително место за складирање. Монтажниот плакар има заштитна прекривка со патент која дополнително ќе ја заштити Вашата облека.

Многу е лесен за склопување и расклопување.

Димензии : 110cm x 46 cm x 175cm