Монтажен плакар со три дела (105x46x175)

Код на Производот: BM1-1

Достапност:Има на залиха

1,890 ден 999 ден 999

Достапни Опции

Совршено практичен гардеробер за Вашиот дом или викендичка, кој ќе го склопите за само неколку минути. Има вкупно 6 полици, дел за закачалки и ногарки кои го издигнуваат од подот што значи дополнително место за складирање и под гардероберот.


Неговиот специфичен дизајн овозможува стабилност, цврстина и лесно поставување, без притоа да го компензира исклучително модерниот изглед.

Плакарот може да го поставите каде сакате на било кое место, онаму каде Ви е потребно дополнително место за складирање. Монтажниот плакар има заштитна прекривка со патент која дополнително ќе ја заштити Вашата облека.

Многу е лесен за склопување и расклопување.

Димензии : 105cm x 46 cm x 175cm