-57%

Nancy Blue - Двојна постелнина

Код на Производот: 283

Достапност:Нема на залиха

1,599 ден 699 ден 699

Мир, елеганција и спокоен сон! Доколку го сакате ова во Вашата спална соба, тогаш сетот Nancy Blue е се' што Ви треба за Вас и Вашите сакани. Прекрасниот цветен дизајн проследен со светло сина и крем боја го прават Вашиот кревет да изгледа удобно и елегантно, а сепак толку богато. Nancy Blue Ви нуди удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35% полиестер. Памукот ја нуди удобноста, а полиестерот - издржливоста. За спокоен сон, за елеганција и комфорт, обезбедете го Вашиот сет Nancy Blue сега!