-76%

Огрлица 001

Код на Производот: 3774

Достапност:Има на залиха

999 ден 249 ден 249

Огрлица со кристали. Идеална за вечерните часови исполнети со специјални моменти. Чувствувајте се посебно секоја вечерна пригода.