-76%

Огрлица G15

Код на Производот: 3772

Достапност:Има на залиха

999 ден 249 ден 249

Уникатна огрлица за храбри жени. Идеална за вечерните часови исполнети со специјални моменти. Чувствувајте се посебно секоја вечерна пригода.