3 за 299 Организер за четки за заби

Код на Производот: YXJ100

Достапност:Има на залиха

299 ден 299

Неверојатно практичен организер за четки.

Изработен од висококвалитетен материјал со модерен и елегантен изглед.

Карактеристики:

  • Ултра практичен елегантен дизајн
  • Висококвалитетна пластика
  • Силиконска подлога за лепење на ѕидот
  • Ги штити четките од нечистотии и микроби


Лесен за монтажа, може да се постави на плочки, огледало, шкафови или на било која друга мазна површина.