Организер-држач за хартија или крпа

Код на Производот: organizer-drzac

Достапност:Има на залиха

199 ден 99 ден 99

Идеално и многу практично решение за заштедување на простор во Вашата кујна или тоалет.

Од сега достапен е новиот двоен, иновативен, едноставен и прилагодлив организер-држач на кој може да поставите хартија за раце а во исто време и крпа, фолија или пак Вашите омилени филџани со што ќе заштедите многу простор во кујната или бањата.

- Одлично се вклопува, едноставен е за поставување и воопшто не зафаќа место.

-Организерот е со метална конструкција што овозможува висок степен на издржливост.

-Може да биде поставен хоризонтално или вертикално од надворешната или внатрешната страна на вратата.

Димензии на држачот: 27x9 cm