Памучни хеланки со ластика

Код на Производот: melani-54-1

Достапност:Има на залиха

399 ден 399

Достапни Опции

Материјал: 95% памук 5% еластин
Големина: Од Ѕ до 3XL
Боја: Црна, Тегет