-67%

Панда - Бебешка бањарка

Код на Производот: 2376

Достапност:Има на залиха

599 ден 199 ден 199

Замислете си ја оваа преслатка Панда како со раширени рачиња чека да го прегрне Вашето бебе после бањањето. Изработена од 100% памук, моќно ја апсорбира водата по бањањето. Ова ја прави совршена за речиси секоја пригода, вклучувајќи го бањањето дома, на одмор, на базен, море или езеро, и секоја друга прилика која повикува вашето бебе да остане суво и топло.

Материјал: 100% памук
Боја: Црно-Бела
Одржување: Се пере во машина за алишта
Големина: 0 - 18 месеци