Patricia 2 - Женска чанта со две лица

Код на Производот: 895

Достапност:Нема на залиха

Patricia 2 - Женска чанта со две лица  👜

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Висина: 50cm
Должина: 34cm
Џебови: 1 внатрешен џеб со патент