-34%

Paw Patrol - Контролна кула

Код на Производот: Paw Patrol - Контролна кула

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 990 ден 990

Овозможете му на вашето дете да влезе во светот на своите омилени цртани јунаци, ликовите од цртаниот филм Paw Patrol. Овој сет е со тема Контролна Кула иста како и во цртаниот филм. Забавата започнува уште со самото склопување на кулата а врвот се достигнува кога конечно ќе ја пушти во функција. Лифтот се движи горе долу, а двогледот ротира 360 степени.

Доаѓа во пакет со многу забавни додатоци.

Димензии на пакувањето: 40х38х14