-50%

Кујнски прибор за сечење компир - Perfect Fries

Код на Производот: Perfect Fries

Достапност:Нема на залиха

Совршено исечен компир? Perfect Fries!

Нема повеќе сечење на рака, бидејќи со Perfect Fries ќе го направите компирот совршен и рамномерно исечен - идеален за помфрит во фритеза или тава. Бидете креативни во правењето на помфрит, пржени тиквички и друг пржен или печен зеленчук.

✅ Можете да го миете во машина за садови.