Повеќенаменски плакар Хектор

Код на Производот: MK12-02-01

Достапност:Има на залиха

4,229 ден 4,229

Димензии: 78.5x77x30cm

Корпи и шини: PP пластика, длабочина 10cm

Боја: Бела

Плакарот е изработен од 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

Корпите и шините се изработени од оригинална PP пластика, без употреба на отпадна или рециклирана пластика, со цел заштита на храната која би била складирана во нив.

Благодарение на модерниот дизајн, плакарот можете да го поставите во кујна, детска соба, купатило и други простории од Вашиот дом.

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.