Пластична сталажа на четири нивоа

Код на Производот: 4layer

Достапност:Има на залиха

1,380 ден 870 ден 870

Дозволете си дополнителен простор за складирање, а воедно и елеганција и убавина во домот. Овој уникатен и практичен производ е специјално дизајниран да ги исполни сите Ваши желби и да го направи просторот во домот многу попрактичен и функционален а воедно да не го груби и да биде прекрасно за око.

 -  Сталажата е изработена  од високо квалитетна ABS пластика што овозможува висок квалитет, долготрајност и пред се издржливост на голема тежина.

- Водоотпорна е и ќе немате проблем да ја поставите било каде, без притоа да се грижите дали ќе дојде во допир со вода.

- Можете да складирате најразновидни производи во Вашата дневна, спална или детска соба.

- Исто така може да послужи како додатно катче за складирање на крпи, производи за лична хигиена, средства за чистење во тоалетот или бањата.

-  Прекрасно се вклопува и во отворен простор како градина или тераса.

- Сталажата е одлично решение и за документите и останатите работи кои треба да ги складирате на соодветно место во Вашата канцеларија.

- Уникатниот дизајн и вградените тркалца што ротираат за 360 степени, овозможуваат со леснотија да ја поместувате сталажата каде и да посакате.

- Чистењето и одржувањето на истата е многу лесно и едноставно, тоа можете да го направите со обична или микрофибер крпа.

Димензии на сталажата: 92x23x39cm