-45%

Подлога за фитнес и јога

Код на Производот: Подлога за фитнес и јога-1

Достапност:Има на залиха

890 ден 490 ден 490

Достапни Опции

Оваа гумирана подлога ќе ви овозможи да ги правите вашите фитнес или јога вежби во вашиот дом, во парк, во теретана или каде и да посакате. Лесно се завиткува во ролна, не зафаќа воопшто простор и е лесно пренослива.

Должина: 173 сантиметри
Ширина: 61 сантиметар
Дебелина: 4 милиметри