Power Bank 10400 mAh Blue

Код на Производот: Power Bank 10400 mAh

Достапност:Има на залиха

490 ден 490

Екстерен безжичен полнач POWER BANK со јачина од 10400 mAh и е со еден USB порт. Доаѓа во пакет со Android USB кабел.

Подржува секаков вид смарт уреди (телефони, таблети и сл.)

Уникатниот и мал дизајн овозможува да го носите со себе каде и да одите.