Пумпа за точење вода или сок

Код на Производот: BW-32

Достапност:Има на залиха

999 ден 299 ден 299

100% сосема нов производ на пазарот!

Точењето вода од големите галони за вода направете го многу лесно со Rechargeable mobile pumping device.

Многу едноставен, лесен за употреба.

Може да го користите дома, во гаража, во градина на кампување, пикник или на било кое друго место.

Заштедува многу енергија.

Многу лесен и едноставен за употреба.

Силиконската цевка е направена од специјален силикон за храна, нетоксичен, здрав и еколошки.

Пумпата се полни со USB полнач.