Ракавици за теретана

Код на Производот: rakavicizavezbanje

Достапност:Има на залиха

499 ден 499

Ракавици кои се изработени од цврсти и издржливи материјали за да издржат било каков тренинг.


Материјал кој и овозможува на кожата да дише и спречуваа иритација .

Служат за повеќе намени од кревање тегови до возење велосипед.