-14%

Рамка За Повеќе Слики

Код на Производот: ramka

Достапност:Има на залиха

649 ден 560 ден 560

Ѕидна рамка за повеќе слики. Изработена од високо квалитетна ABS пластика која совршено имитира дрво, и метална решетка на која се прикачуваат слики.

Сликите се пркачуваат со сепцијални мали штипки кои не ги оштетуваат сликите. Рамката претставува креативен фото албум што сакате да биде прикачен на ѕидот во вашиот дом, канцеларија и било каде на друго место.

Димензии: 40 x 30cm