Ролер сет за бојадисување

Код на Производот: paintroler

Достапност:Нема на залиха

Овој сет и изработен од издржлив материјал со навистина уникатен дизајн

 Едностано треба да го наполнете ролерот со боја и да ги бојадисате ѕидовите и површините за само неколку секунди

 Самиот систем ќе ја распредели бојата на еднакви слоеви, а со телескопската рачка ќе можете да ги бојадисате и најтешко достапните места

Со едно полнење може да бојадисате до 15 квадратни метри.

Може да користите било каква боја без ограничување.

Лесно се чисти се што треба да направите е само да го измите со вода.