-51%

Розева ајкула - Бебешка бањарка

Код на Производот: 2381

Достапност:Нема на залиха

Вашето малечко ќе изгледа преслатко во оваа прекрасна, мека, симпатична бањарка Ајкула. Изработена од 100% памук, моќно ја апсорбира водата по бањањето. Ова ја прави совршена за речиси секоја пригода, вклучувајќи го бањањето дома, на одмор, на базен, море или езеро, и секоја друга прилика која повикува вашето бебе да остане суво и топло.

Материјал: 100% памук
Боја: Светло розева
Одржување: Се пере во машина за алишта
Големина: 0 - 18 месеци