Сауна комбинезон

Код на Производот: NT-20

Достапност:Има на залиха

699 ден 699

Sauna комбинезонот е дизајниран за побрзо согорување на калориите и топење на мастите. Зголеменото потење го прочистува организмот и кожата од токсини. Sauna комбинезонот го забрзува потењето неколку пати од вообичаеното потење. Благодарение на зголеменото потење преку трошењето на калориите и топењето на мастите за многу кратко ќе ги изгубите несаканите килограми. Бидејќи со Sauna комбинезонот се покриени сите делови од телото нема да Ви биде потребно примена на појаси за слабеење кои се наменети посебно за стомакот, рацете, нозете... со Sauna комбинезонот рамномерно ќе слабеете. Со носње на Sauna комбинезонот може да загубите до неколку килограми во текот на тренинг.
Потењето ги поти мастите и предизвикува обликување и истакнување на мускулите.

Изработен е од PVC материјал.

Достапен во сите големини од S до 3XL.