-72%

Голем куфер TravelGod Bordeux

Код на Производот: 1618

Достапност:Има на залиха

6,990 ден 1,999 ден 1,999
Сет од 3 куфери, изработени од високо квалитетна нетоксична пластика склопени во неодолив дизајн,совршени за вашето патување. Куферите се со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии на голем куфер: 75х50х30 см