Сет од 100 помагала за декорирање на торта

Код на Производот: set100

Достапност:Нема на залиха

Овој комплет за декорирање торти ќе ви овозможи вашите торти и колачи да бидат прекрасно декорирани исто како од професионална слаткарница.

Доволна е вашата имагинација и идеа со помош на овој сет за декорирање за да го импресионирате вашето семејство и вашите најблиски.

Може да направите секакви форми на колачиња, како и да ги украсите вашите торти со помош на овој сет и да станете професионалец за украсување на вашите слатки задоволства за многу кратко време.