-18%

Монтажен Штендер за Алишта - Со Тркала

Код на Производот: 2022-08

Достапност:Има на залиха

700 ден 580 ден 580

Монтажен штендер за алишта со тркала, лесно се склопува и расклопува и може да се користите и како сушара.

Изработен е од метал и високо квалитетна ABS пластика со извонредна цврстина и еластичност.


Димензии: Висина од 126-138 x Ширина 69 x Длабочина 37cm