Маици за слабеење Sibote Combo 2 во 1 за мажи и жени 1+1 Гратис

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

1,999 ден 599 ден 599

Достапни Опции

Оваа комбинација е направена за сите оние парови кои сакаат заеднички да се посветат на губењето килограми и правење фит тело. Sibote Combo е составена од 2 маици (машка и женска) со вграден појас за дополнително согорување калории и топење масти на самата маица. 

 Маицата е специјално дизајнирана за да го зголеми согорувањето на калории и вишокот масти во телото. Само со носење на оваа неверојатна маица телото согорува 4-5 пати повеќе калории од она што нормално ги согорува. Доколку ја носите маицата пак додека вршите било каква физичка активност, резултатите се неверојатни.

Она што е навистина прекрасно е тоа што на долниот дел од оваа маица има вградено и појас кој дополнително се закопчува околу половините и стомакот (каде што во 90% од случаевите се најголемиот број маснотии) и го зголемува ефектот на маицата.

Сосема е тенок и неприметен,што може да се носи буквално во секоја пригода под облеката без да биде забележан. Нема одредено време колку може да се носи,туку колку повеќе се носи толку подобро.

Освен што оваа маица ги согорува калориите и помага при губење на килограми, исто така го држи телото исправено и стегнато. Со помош на појасот што е вграден и наменет да се закопча околу половините ја дава потребната затегнатост и цврстина на телото. Значи оваа маица има двојна функција и тоа како корсет и алатка за слабеење.

Достапна е во повеќе големини.