Силиконска маска за iPhone

Код на Производот: Силиконска маска за iPhone 6 / 6s РОЗОВА-1

Достапност:Нема на залиха

Силиконска маска за заштита на телефон iPhone со лого на задната страна.

Достапен за моделите iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8.
Избор помеѓу тегет, црвена, розова и кафеава боја