Spiral Slicer

Код на Производот: Spiral Slicer

Достапност:Нема на залиха

Претворете го зеленчукот во нудли како здрав и интересен оброк.
Сакате паста, но барате здрава алтернатива?Рачниот сецко за нудли ќе ви помогне во тоа. Направете нудли од различни овошја и зеленчук, како тиквички,цвекло, сладок компир, морков и што уште не!

Едноставен е за користење и миење.

✔ Направете вкусни и убави оброци за многу кратко времe

✔ Претворете ги Вашите омилени оброци во здрави енергетски бомби

Лесни, брзи и неверојатно здрави оброци,