Среден куфер Armor Dark Blue 60х45х25см

Код на Производот: kufer42

Достапност:Нема на залиха

Среден куфер изработен од високо квалитетна нетоксична пластика склопен во неодолив дизајн,совршен за вашето патување. Куферот е со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии: 60х45х25см