Star Shower Motion

Код на Производот: CPD3045

Достапност:Нема на залиха

1,999 ден 999 ден 999

Со Star Shower Motion може да имате извонредно  Light show!

 

 Неверојатното решение за осветлување „со еден приклучок“ со кое ќе ги избегнете сите проблеми со Божиќното осветлување и ќе го промени начинот на украсување и осветлување на Вашиот дом за Божиќните и Новогодишните празници.

За само неколку секунди Вашата куќа со Star Shower Motion ќе заблеска како од бајките со црвени и зелени ѕвездички покривајќи над 600 квадрати.  Со само едно притискање на копчето за движење илијадниците ѕвездички ќе почнат да се движат и танцуваат.

 

Врвната ласерска технологија на Star Shower Motion  дава неверојатен, холографски 3D-ефект на sидовите, прозорците, дрвјата и тревниците. Но, бидејќи станува збор за ласерска светлина, користи само ЕДЕН ПРОЦЕНТ од енергијата која ја трошат традиционалните сијалички.

Инсталирањето  на Star Shower Motion  не може да биде полесно. Вие само поставете го делот за  монтирање во земја, поставете го  и Star Shower Motion  е спремен.

 

Star Shower Motion има сензор за светлина, така што автоматски се пали кога светлината е мала и повторно ќе се исклучи наутро, на тој начин заштедувајќи електрична енергија.

 

Star Shower Motion може да се позиционира насекаде, во двор,  помеѓу растенија, на тераса бидејќи е изработен од квалитетен материјал  - полимер отпорен на топли и студени временски услови, не му е потребно никакво специјално одржување, така што можете да го оставите на отворено во текот на целата година несамо за Новогодишните и Божичните празници исто така и за Велигден, Ноќта на вештерките, родендени и други специјални пригоди.