-24%

Столна сталажа со додатна корпа

Код на Производот: stolnastalaza2nivoa

Достапност:Има на залиха

1,890 ден 1,440 ден 1,440

Секогаш имајте организиран и функционален дом благодарение на уникатната сталажа која ќе најде решение за сите Ваши проблеми во врска со организацијата и складирањето во домот. Сигурни сме дека никогаш не сте задоволни од просторот за складирање што го нуди Вашиот дом, и секогаш сте расположени за нешто дополнително, па затоа ние го имаме идеалниот производ за Вас.

Оваа мултинаменска столна сталажа е совршено решение за складирање на најразновидни работи кои ги користите секојдневно и треба да Ви бидат при рака во секое време. Овој производ дефинитивно ќе ви го направи секојдневието полесно, а просторот многу функционален и практичен.

-Идеална е за складирање на најразновидни производи за лична хигиена, крпи, средства за чистење, перење, одржување во тоалетот и  бањата.

Додатната корпа е совршено решение за големите работи да бидат на едно место, како и за складирање и сортирање на валканата облека.

Со помош на оваа сталажа со корпа, ќе можете да ги имате сите најпотребни работи што секојдневно ги користите, на едно место.

- Изработена е од високо квалитетни материјали што овозможува долготрајност и квалитет.

- Водоотпорна е и затоа немате потреба да се грижите доколку дојде во допир со вода.

- Лесна е за монтирање и одржување, без потреба на било каков алат.

- Сталажата е подвижна со вградени тркалца, па така со леснотија ќе можете да ја местите каде и да посакате.

Димензии на производот: 75x42x26cm