-39%

Style Ranforce - Памучна единечна постелнина

Код на Производот: stylesingle

Достапност:Нема на залиха

1,290 ден 799 ден 799

За: Единечен кревет

Материјал: Ранфорс (100% Памук)

Дизајн: Принт & Текст

Постелнината содржи: Златна/Жолта, Бела

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

Долен чаршав: 1 парче 160см*220см

За соба со стил, изберете го прекрасниот сет постелнина Style!Овој сет Ви нуди чистина и беспрекорна белина за да можете да ја освежите Вашата спална соба. Освен елеганцијата, овој сет Ви ја овозможува и удобноста како една од неговите најдобри карактеристики. Сетот е направен од 100% памук - квалитет и мекост во едно. Зарем не го посакувате само најдоброто за Вашите најмили во нивната спална соба? Овозможете им загарантиран квалитет, врвна удобност и совршен дизајн со сетот Style!